Inspire Sourcing Sp. j.

Inspire Sourcing Sp. J. została założona w 2007 roku. Jesteśmy firmą doradczą, która wspiera Partnerów w osiąganiu strategicznych celów biznesowych. Na bazie kilkunastoletniej praktyki zdobyliśmy doświadczenie branżowe, dzięki czemu prowadzimy projekty wypracowując gotowe rozwiązania, adekwatne do specyfiki klienta. Korzystamy z międzynarodowych narzędzi i sprawdzonych metodyk pracy. Najnowsze technologie cyfrowe pozwalają nam automatyzować procesy w firmie i podnosić efektywność zasobów.

4050

zrealizowanych dni szkoleniowych

55

aktywnych Partnerów biznesowych

8833

uczestników procesów rozwojowych

Certyfikaty i Wyróżnienia

Wierzymy, że w dobie intensywnych zmian rynkowych, ciągły rozwój Inspire Sourcing Sp. J. stanowi bezpieczeństwo dla naszych Partnerów biznesowych. Dlatego właśnie zdobyliśmy certyfikacje upoważniające do stosowania światowej klasy narzędzi wspierających procesy doradczo-szkoleniowe, m. in.  The Bridge Personality™, MBTI™, Extended DISC™, Prince 2™, Way2Improve™, Advisio Poland. Ponadto należymy do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz jesteśmy jedną z pierwszych firm doradczych w Polsce wyróżnioną Znakiem Jakości Małopolskich Firm Szkoleniowych, co upoważnia nas do realizacji projektów dofinansowanych.

Partnerzy

Zespół

Większość zespołu Inspire Sourcing Sp. J. jest z nami od początku założenia firmy, co powoduje że znamy klientów i wspieramy ich w realizacji długofalowych strategii biznesowych. Nasi konsultanci na co dzień zajmują się zarządzaniem zespołem i sprzedażą, dlatego wypracowane rozwiązania są użyteczne i gotowe do wdrożenia w pracy klienta. Rodzinny charakter firmy oraz zespół pracujący ze sobą od lat, powodują że pracujemy sprawnie i skutecznie.

ZWIĘKSZ SKUTECZNOŚĆ SWOJEJ FIRMY

Daj się zainspirować!

KONTAKT